Wakacje ze św. Urszulą – Kolonie dla dzieci

Organizujemy letni wyjazd do Zakopanego dla dwóch grup wiekowych. Pierwsza grupa, młodzieżowa, której kierownikiem będzie ks. Andrzej Niemcewicz, adresowana jest dla 20 osób z gimnazjum i liceum. Druga grupa, której kierownikiem będzie s. Małgorzata Miliszewska, adresowana jest dla 35 dzieci. Grupy będą mieściły się w oddzielnych domach i będą miały niezależny plan, dostosowany do wieku. Wypoczynek zostanie zarejestrowany w Kuratorium.

  • Termin wyjazdu: 24 czerwca – 3 lipca, zapisy do połowy kwietnia.
  • Miejsce: Zakopane – Chłabówka Dolna, p. Maria Pańszczyk, bezpieczne miejsce z 2 boiskami, zdjęcia są w internecie.
  • Dojazd: autokar lub PKP
  • Cena: 1200 zł (W cenie: pełne wyżywienie, nocleg, wycieczki, bilety wstępu,ubezpieczenie, podróż).
  • Proponowany program: wjazd kolejką na Kasprowy Wierch, rafting Dunajcem, wyjazd do Tatralandii – największego parku wodnego w centralne Europie, wędrówki po Tatrach, poznanie ciekawych miejsc Zakopanego, ognisko ze skeczami i kiełbaskami, dyskoteka.

O kolejności zapisów decyduje przyniesienie wypełnionej karty zgłoszeniowej i wpłata zaliczki w wysokości 200 zł. Pierwszeństwo mają osoby należące do grup parafialnych takich jak: ERM, schola, ministranci.

Pierwsze spotkanie informacyjne odbędzie się w niedzielę 24 marca po Mszy o godz. 11:00 w sali JP II.

Zobacz:

Pełną wpłatę należy uiścić do 9.06.2019 osobiście bądź na konto: 13 1090 1072 0000 0001 0704 8116 z podaniem imienia i nazwiska uczestnika.