Nagrania archiwalne

 

Pozdrawiamy Pismo Czytamy, dzień 1 – Mt 13,1-23

W ramach 12. Tygodnia Biblijnego i 4. Narodowego Czytania Pisma Świętego zapraszamy do projektu "Pozdrawiamy Pismo Czytamy". Codziennie będziemy przesyłali jeden film z wybranym fragmentem Pisma Świętego, z Ewangelii wg. św. Mateusza, czytanym przez rodziny z naszej parafii. Niech on będzie inspiracją do tego, aby na chwilę zatrzymać się w wirze dnia codziennego i wsłuchać się w to, co chce mi powiedzieć zmartwychwstały Chrystus. Mamy nadzieje, że będzie również zachętą do tego, aby częściej sięgać po Słowo Boże w trakcje całego roku. Poza tym, możemy się spotkać w naszej parafialnej rodzinie św. Urszuli Ledóchowskiej. Bardzo dziękujemy wszystkim za odważny udział w tej niecodziennej formie głoszenia Słowa Bożego.Archiwalne nagrania znajdują się: https://bit.ly/35bSn0w

Opublikowany przez Parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej Wtorek, 28 kwietnia 2020