Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego

Zapraszamy do udziału w Czuwaniu przed Zesłaniem Ducha Świętego organizowanym przez Gdańską Szkołę Ewangelizacji. Odbędzie się ono w parafii św. Ojca Pio, w sobotę, w godz. 21:30-23:00. Ze względu na ograniczenia sanitarne, według których do kościoła będzie mogło wejść jedynie 100 osób, zapraszamy do udziału w wydarzeniu za pośrednictwem Internetu. Transmisja na naszej stronie internetowej.  

Opis wydarzenia:

“Znajdowali się wszyscy razem na tym samym miejscu” Naszym pragnieniem jest by tego wieczoru tj. 30 maja w godz. 21:3023:00 w Parafii św. Ojca Pio w Gdańsku Ujeścisko, całe środowisko SNE Gdańsk, tak jak niegdyś apostołowie, znalazło się razem w tym samym miejscu. Dlatego z całego serca zapraszamy Cię do wspólnego udziału w Czuwaniu przed zesłaniem Ducha Świętego, które będzie przebiegało pod hasłem “nadzieja zawieść nie może”…

Ze względu na aktualne ograniczenia sanitarne do kościoła, oprócz osób posługujących, będzie mogło wejść 100 osób. Dlatego, jeżeli masz obawy o zdrowie swoje czy innych, lub nie jesteś pewien czy pojawić się na czuwaniu zapraszamy Cię do uczestnictwa w czuwaniu za pośrednictwem Internetu. To będzie piękny czas.

W programie czuwania:

– modlitwa do Ducha Świętego

– konferencja ks. Jacka Sochy

– moc radości i uwielbienia

Link do transmisji na YouTube: https://youtu.be/OkohkaMZbrU

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/30605…