Uwielbienie 24H – Pokój Wam

24 godzinne muzyczne uwielbienie…
Dlaczego tak Bo muzyka porusza serca , otwiera na Słowo, jest niezwykłym darem, który pomaga nam zbliżać się do Bożej miłości. Wspieranie na Pomorzu aktywności muzyków w Kościele, zachęcanie do wielbienia, we wspólnocie i w codzienności – to powołanie i służba Trójmiejskiego Uwielbienia. Dla Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji natomiast charyzmatyczna modlitwa uwielbienia stanowi szczególnie ważną formę modlitwy wspólnotowej. Dlatego już po raz piąty chcemy zaprosić Was na Uwielbienie 24H.

W tym roku ponownie zapraszamy do parafii w. św. Urszuli Ledóchowskiej do dolnego kościoła. Całość będzie także transmitowana ONLINE.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji U24 „Pokój wam”, nawiązuje do słów, które Chrystus wypowiedział ukazując się uczniom po swoim zmartwychwstaniu. Te słowa napełniły zasmucone i zalęknione z obawy przed prześladowaniami serca pokojem i radością (por. J 20, 19-23). Dziś, kiedy wielu ludzi żyje w lęku o życie swoje i bliskich, w stresie spowodowanym nieprzewidywalną przyszłością, kiedy pokój na świecie jest zagrożony, Jezus przychodzi i wypowiada te same słowa: „Pokój wam, ja żyję”… i to ja jestem źródłem Twojego pokoju, Panem Twojej przyszłości … zaufaj mi i powierz mi swoje życie. Uwielbiajmy Jezusa, który jest źródłem pokoju!

Start 7 maja o godzinie 9:00, zakończenie 8 maja o godz. 9:00 (godziny mogą ulec zmianie)

Szczegółowe informacje oraz linki do transmisji na żywo na: Szkoła Nowej Ewangelizacji