Uwielbienie 24H

będzie moc i chwała

budujmy razem Boże Królestwo na ziemi!

Tym razem U24 odbędzie się̨ w parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku i będzie w całości transmitowane online.

udostępniajcie

zapraszajcie

niech wieść́ się̨ niesie

Czas nieustannego 24 godzinnego muzycznego wielbienia.

Dlaczego tak? Bo muzyka porusza serca, otwiera na Słowo, jest niezwykłym darem, który pomaga nam zbliżać́ się̨ do Bożej miłości. Wspieranie na Pomorzu aktywności muzyków w Kościele, zachęcanie do wielbienia, we wspólnocie i w codzienności – to nasze powołanie i nasza służba. Dlatego już̇ po raz czwarty chcemy zaprosić́ Was na Uwielbienie 24H.

Start 13 lutego o godzinie 9:00, zakończenie 14 lutego o godz. 9:00.

Tym razem, we współpracy z Trójmiejskim Uwielbieniem, za organizację wydarzenia odpowiedzialna jest Gdańska Szkoła Nowej Ewangelizacji, dla której charyzmatyczna modlitwa uwielbienia stanowi szczególnie preferowaną formę modlitwy wspólnotowej.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji U24 zostało zaczerpnięte z Pieśni nad Pieśniami i brzmi: „Wody wielkie nie zdołają ugasić miłości” (Pnp 8,7). Ma ono podwójny wymiar. Z  jednej strony ukazuje ogrom miłości Boga do każdego człowieka. Miłości której nie są w stanie zalać „złe” wody: negatywnych informacji, wzajemnych podziałów, słabości i ograniczeń, obaw i lęków czy izolacji wywołanej pandemią. Z drugiej strony wydarzenie przypada na dzień zakochanych. Słowo przypomina nam zatem, że źródłem prawdziwiej i silnej miłości międzyludzkiej, która jest w stanie przetrwać najtrudniejsze chwile jest właśnie Bóg.

Zapraszamy do wspólnego wielbienia!

 

Jeżeli możesz, to wesprzyj nas materialnie na pokrycie kosztów organizacji wydarzenia. Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/tfm5ww

 

Wydarzenie będzie odbywało się w dolnym kościele, w którym na dzień obecny (16 stycznia) obowiązuje limit 40 osób. Jeżeli chcesz wziąć udział na żywo, prosimy, aby dostosować się do aktualnych obostrzeń sanitarnych związanych z COVID-19.

Link do uwielbienia: https://youtu.be/GXDN7d3P8so