Relikwie w naszej parafii

Relikwia Św. Urszuli Ledóchowskiej

św. Matko Urszulo Ledóchowska módl się za nami!!!

Relikwia Św. Jana Pawła II

Dzięki staraniom Ks. Proboszcza Adama Kaliny i Ks. Wikariusza Janusza Hermana po złożeniu stosownych dokumentów do Kurii Krakowskiej otrzymaliśmy Relikwie Krwi św. Jana Pawła II.

Ks. Janusz odebrał je w siedzibie Kurii Krakowskiej w listopadzie 2016 roku. Bogu niech będą dzięki. Relikwie czczone są w każdy piątek podczas Nabożeństwa Koronki do Miłosierdzia Bożego.

św. Janie Pawle II módl się za nami!!!

Relikwia Św. Wojciecha

św. Wojciechu módl się za nami!!!

Relikwia Św. Faustyny Kowalskiej 

W Roku Miłosierdzia ogłoszonym przez Ojca Świętego Franciszka i nowo powstałej Wspólnocie Braci i Sióstr Jezusa Miłosiernego, którą założył Ks. Janusz Herman nasza parafia wystąpiła z prośbą do Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia o przyznanie naszej parafii Relikwii Świętej Faustyny Kowalskiej. Po uzyskaniu zgody została zorganizowana Parafialna Pielgrzymka podczas której Ks. Janusz z parafianami odebrali relikwie z rąk sióstr w Krakowie. Relikwie czczone są w każdy piątek o godz. 15.00 w czasie Nabożeństwa Koronki do Miłosierdzia Bożego.

św. Faustyno Kowalska módl się za nami!!!

Relikwia Bł. Ks. Jerzego Popiełuszko

Błogosławiony Księże Jerzy módl się za nami!!!

Relikwia Bł. Ks. Michała Sopoćko

   Dzięki staraniom Ks. Proboszcza i Ks. Janusza oraz pomocy przyjaciela naszej parafii     Ks. Bartłomieja Wittbrodta skierowaliśmy prośbę do Kurii Białostockiej o przyznanie nam relikwii kości Bł Ks.Michała Sopoćki. Po uzyskaniu pozytywnej odpowiedzi Ks. Janusz zorganizował Pielgrzymkę Parafialną “Śladami Miłosierdzia”, która miała nas przygotować na zbliżający się Rok Miłosierdzia i wraz z parafianami odebraliśmy relikwie Bł Ks. Michała w Sanktuarium w Białymstoku. Relikwie są czczone w każdy piątek o godz. 15.00 w czasie Nabożeństwa Koronki do Bożego Miłosierdzia.

Błogosławiony Księże Michale módl się za nami!!!