Kurs miłości małżeńskiej Akwila i Pryscylla – rekolekcje dla małżeństw

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w kursie dla małżeństw sakramentalnych, chcących pogłębić osobistą relację małżonków z Jezusem, ale także wzajemnie ze sobą. To czas rozbudzenia na nowo darów wynikających z sakramentu małżeństwa. Przepiękny czas uczenia się  komunikacji małżonków ze sobą. Jednym z prowadzących zajęcia, razem ze Szkołą Nowej Ewangelizacji będzie ks. Andrzej Niemcewicz, Dyrektor Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

Termin kursu: 18 – 20 października 2019 r., miejsce: Dom Rekolekcyjny w Straszynie. Kurs rozpocznie się Mszą Św. parafialną w Kościele pw. św. Jacka w Straszynie w piątek o godz. 18:00, a skończy po obiedzie w niedzielę ok. godziny 14:30.

Kurs przeznaczony jest dla małżeństw sakramentalnych i wymagana jest obecność obydwojga małżonków przez cały czas. Zajęcia w piątek, sobotę i niedzielę tworzą integralną całość i nie ma możliwości uczestniczenia w nim tylko w wybranych godzinach.

Całkowity koszt od pary to 440 zł, czyli 220 zł od małżonka, a dzieci w wieku 4-12 lat (dla których zapewniamy opiekę) płacą połowę tej kwoty, czyli 110 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu i sposobu zapisu znajdują się na stronie Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji:
http://www.snegdansk.pl/wydarzenia/4785/kurs-milosci-malzenskiej-akwila-i-pryscylla-rekolekcje-dla-malzenstw