Pożegnanie Ks. Janusza wikariusza naszej parafii w latach 2013-2017

25 czerwca o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza Święta Dziękczynna za 4 lata posługi Ks. Janusza w naszej wspólnocie parafialnej. Dziękuje Bogu za czas spędzony w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku Chełmie. Szczególne podziękowania dla Ks. Kanonika Adama Kaliny za wzór pracowitości i dobrego gospodarzenia parafią powierzoną Mu przez biskupa gdańskiego. Dziękuję także wszystkim osobom ze wspólnot parafialnych za ich wiarę i miłość względem kapłanów i Kościoła Świętego, za wspólne wzrastanie w świętości. Dziękuję siostrom i kapłanom z którymi pracowałem, za ich wzór oddania i pracy dla Chrystusa, dziękuję lektorom i ministrantom za wspólny czas, dziękuję wszystkim wspólnotom za wspólną pracę apostolską w naszej parafii. Dziękuje klerykom za ich czas i poświęcenie oraz pomoc w pracy duszpasterskiej. Dziękuję Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 8 w której pracowałem jako katecheta oraz wszystkim nauczycielom za wspólną pracę i wiele rozmów, dziękuję Dyrekcji Przedszkola Dobry Port za poświęcenie i wzór pracy dydaktycznej z najmłodszymi. Wszystkim parafianom, których spotkałem dziękuję za życzliwość i przyjęcie. Niech Bóg Wam wszystkim błogosławi. Ks. Janusz Herman 🙂