Pozdrawiamy Pismo Czytamy

W ramach 12. Tygodnia Biblijnego i 4. Narodowego Czytania Pisma Świętego zapraszamy do naszego parafialnego projektu „Pozdrawiamy Pismo Czytamy”. Codziennie będziemy przesyłali jeden film z wybranym fragmentem Pisma Świętego, z Ewangelii wg. św. Mateusza, czytanym przez rodziny z naszej parafii. Niech on będzie inspiracją do tego, aby na chwilę zatrzymać się w wirze dnia codziennego i wsłuchać się w to, co chce mi powiedzieć zmartwychwstały Chrystus. Mamy nadzieje, że będzie również zachętą do tego, aby częściej sięgać po Słowo Boże w trakcje całego roku. Poza tym, możemy się spotkać w naszej parafialnej rodzinie św. Urszuli Ledóchowskiej. Bardzo dziękujemy wszystkim za odważny udział w tej niecodziennej formie głoszenia Słowa Bożego.

 

Archiwalne nagrania znajdują się:
https://bit.ly/35bSn0w