Zmiany w naszej parafii

We wtorek 9 czerwca abp Sławoj Leszek Głódź, metropolita gdański, wręczył kapłanom dekrety dotyczące zmian i nominacji w archidiecezji gdańskiej, które zaczną obowiązywać od 1 lipca. Zmiany te dotyczą również naszej parafii. Na mocy decyzji ks. abp. metropolity Sławoja Leszka Głódzia:
– ks. Karol Erdmann zostaje wikariuszem parafii pw. św. Józefa w Gdańsku-Przymorzu,
– ks. kan. Krzysztof Ławrukajtis – będzie służył pomocą duszpasterską w parafii pw. Bożego Ciała w Gdańsku-Morenie.

Dziękując Księżom za posługę duszpasterską w naszej parafii życzymy dużo zdrowia, satysfakcji i miłości ludzi, którym będziecie teraz przewodzić, oby Wasze posłannictwo do nowych wspólnot parafialnych przyniosło jak najlepszy owoc duszpasterski. Zapewniamy o naszej modlitwie za Was i prosimy – nie zapominajcie o nas i parafii św. Urszuli na Chełmie. Księże Karolu i Księże Krzysztofie Bóg zapłać Wam za wszystko i Szczęść Boże.

Na mocy tego samego dekretu do naszej parafii skierowani zostali księża:
– ks. Andrzej Kaczmarek

Witając Księży w naszej parafii życzymy szczególnego błogosławieństwa naszej patronki św. Urszuli Ledóchowskiej we wszystkich dziełach, które będziecie prowadzić w naszej wspólnocie parafialnej. Szczęść Boże.