Kurs Nowe Życie

Zapraszamy na Kurs Nowe Życie – weekendowe rekolekcje ewangelizacyjne, na rozpoczęcie lub pogłębienie relacji z Bogiem.  Odbędą się w parafii NMP Matki Kościoła i św. Katarzyny Szwedzkiej w Gdańsku, w dniach 4-6 lutego. Zapraszamy każdego, kto chce czegoś więcej. Szczegóły i zapisy znajdują się na stronie www.snegdansk.pl 

Zapraszamy Cię na weekend, który pomoże Ci odnaleźć żywego i zainteresowanego Tobą Boga. Kurs Nowe Życie to doświadczenie Jego miłości, które jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę i że On jest Ojcem pełnym dobroci, zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi. Pan Bóg chce dla Ciebie więcej niż się spodziewasz. Przyjedź i daj Mu swój czas, a On odda Tobie niewyobrażalnie więcej.

Rekolekcje dały mi dużo radości, pogłębiły podstawowe prawdy wiary, które teraz zobaczyłam w innym świetle, lepiej, dokładniej, dobitniej a przecież wszystko wiedziałam, znałam, ale…? Dotarło do mnie jak wielką miłością Bóg mnie kocha! Jaką cenę za nas, za mnie zapłacił Jezus. I to co najważniejsze, że wszystko za darmo i dla każdego. A ja nawet tego nie doceniałam. Byłam jakby ślepa, ale tylko do dziś.

Agnieszka